Zaadoptuj

pies48

Demon – jak sama nazwa wskazuje nie należy do spokojnych psiaków. Jednak bardzo przywiązuje się do ludzi i szybko stanie się najlepszym przyjacielem rodziny. Uwielbia się bawić i aportować. Idealny dla osób kochających energiczne stworzenia.

  

pies49

Murzyn – świetnie będzie nadawał się dla rodzin z dziećmi. Oaza spokoju. Można śmiało powiedzieć, że jest łagodny jak baranek i nie skrzywdzi nawet muchy. Niemowlaków pilnuje jak oka w głowie i nie da im zrobić krzywdy. Jeśli więc powiększyła Ci się rodzina, może czas pomyśleć także o zwierzaku?

  

pies50

Ciapak – Ciapak, a może ciapciuś. Bardzo chce, ale nie zawsze mu wychodzi, przez co dochodzi do wielu komicznych sytuacji. Potrafi spać z krzesła czy też wbiec w ścianę. Jednak przywiązuje się do ludzi jak nikt inny. Wierny, oddany, zabawny. Idealny dla Ciebie. 

 

kot28

Nela – mały kociak, który został porzucony w okresie wakacyjnym. Znaleźliśmy go przy hałaśliwej drodze. Wystraszona, trochę nieufna. Z każdym dniem otwiera się coraz bardziej. Łatwo przywiązuje się do ludzi.